Solidarity Corps vabatahtliku tegevus lasteaias

20 May

Sellel aastal töötab taas meie lasteaias Solidarity Corp projektist üks vabatahtlik: Antonia Schöpf Austriast. Ja oleme selle üle väga õnnelikud! Antonia on alati abivalmis ja viisakas, asjalik ja töökas, ning sai lastele parimaks sõbraks. Iga rühm rõõmustab, kui Antonia tuleb nende juurde. Antonia on ideede täis ning temaga on alati lõbus! Meie lasteaia vabatahtlikud on õpetajate abistajad, kes tegelevad ka oma projektiga. Niisugune projekt on seotud tavaliselt ökoloogia ja mõistliku tarbimisega. Projektisse saab kaasata ka lapsi, ning koos lastega kavandada erinevaid tegevusi ja mänge, joonistada plakateid ja pilte. Koos Antoniaga meie lapsed mängivad, joonistavad, laulavad ja tantsivad, koos teemaga uurivad looduses ja vaatlevad loodust. Tahame siiralt tänada Antoniat koostöö eest ja soovime talle edu ja jõudu!

EVS Volunteer possibilities with Shokkin Group Estonia (volunteering)